Şirket Profili

Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek açısından imkanlarımızın en son demini sunmanın ayrıcalığını yaşıyoruz.

Biz Kimiz

Sebat Döviz ve Altın Yetkili Müessese A.Ş. 11.08.1989 tarih 20249 sayılı Resmi gazetede yayımlanan Türk Parası Kıymetini koruma kanunu hakkındaki 32 sayılı kararnameye göre 1993 yılında Denizli de kurulmuştur.

Kısa süre içerisinde Türkiye'nin en büyük döviz bürosu niteliğini kazanan ofisimiz, 10.01.1997 yılında da İzmir'de şube açarak Türkiye ekonomisindeki yerini almıştır.

Sebat Döviz ve Altın Yetkili Müessese A.Ş. 15 Ağustos 2000 tarihi itibari ile T.C. Merkez Bankası Para piyasalarında işlem yapma yetkisine sahip halen Merkez Bankası Para piyasalarında işlem yapan yegane döviz büroları içerisindedir.

Sebat Döviz ve Altın Yetkili Müessese A.Ş. A Grubu olarak yılların deneyimini iş tecrübesini, profesyonel kadromuz ile oluşturduğumuz portföyü siz müşterilerimize kişisel veya kurumsal en iyi ve kaliteli hizmeti verebilmeyi ilke edinip her geçen gün bu ilkeler ile büyümeyi istikrarla birleştirerek hizmetlerimize devam etmenin mutluluğunu sizler ile birlikte yaşıyoruz.

Yatırımlarınızda her zaman güvenli ve kaliteli hizmet alabileceğiniz gibi sınırsız miktardaki yatırımlarınızda danışmanlık hizmetlerimizden ve sınırsız ara hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Yüksek miktarda efektiflerinizi;

  • Telefon aracılığı ile sipariş verebilir bunlara ilişkin alım ve satımları en hızlı bir şekilde işlem yaptırabilirsiniz.
  • Ofisinize vea istediğiniz bir bankaya zırhlı servis araçlarımız ile getirtebilirsiniz.
  • Özel kur opsiyonları uygulayarak birikimlerinizde kazançlı yatırım olanağı sağlayabilirsiniz.
  • Sebat Döviz ve Kıymetli Madenler A.Ş.'den her çeşit altın ve ziynetlerini en uygun fiyatlardan temin edebilirsiniz.
  • Havale, EFT(banka veya Merkez Bankası), nakit yolları işe ofise, bankaya veya işlerinize servis ile gerçkleştirebilme kolaylığını sunmaktadır.